آزمایشگاه نوآوری (Innolabs) یک مجموعه پویا، منعطف و کارا متشکل از جوانان خوشفکر این سرزمین می باشد که بر روی روش های نوین ساخت و تولید مبتنی بر Fablab تمرکز کرده است. کار ما کمک به صنعتگران و تولید کنندگان و صاحبان ایده در مراحل اولیه تولید است. طراحی، نمونه سازی، تولید در تیراژ پایین در مرحله پیش تولید و سنجش بازار، بخشی از فعالیت های ما در آزمایشگاه نوآوری می باشند.

تدوین دانش فنی ساخت و نمونه سازی برخی از پروژه های نوآورانه به زبان فارسی، با عنوان #اینوبساز، از دیگر فعالیت های مهم ما در آزمایشگاه نوآوری می باشد که با هدف ارتقای دانش و توانمندسازی دانش آموزان و دانشجویان پیگیری می شود.

از طرف دیگر دوستان صاحب ایده و خلاقی که می خواهند تجهیزات نمونه سازی سریع تهیه کنند می توانند دستگاه ها، تجهیزات و مواد مصرفی با کیفیت و اصلی را از آزمایشگاه نوآوری تهیه کنند. آزمایشگاه نوآوری، نماینده رسمی برند Raise3D امریکا، Winbo چین و Kexcelled چین می باشد و در کنار محصولات خارجی هم اکنون چند محصول با کیفیت و رقابتی در ردیف ساخت و تولید دارد.

آزمایشگاه نوآوری در کنار محصولات و خدمات خاصی که در زمینه نمونه سازی سریع ارائه می دهد، پذیرای هنرمندان عزیزی از جای جای کشور بوده است و سعی دارد با تلفیق هنر و فناری کارهای ارزشمندی انجام دهد. ساخت تندیس های سه بعدی تمام رنگی از اشخاص حقیقی یکی از محصولات نوینی است که حاصل این تلاش ارزشمند بوده است.

ما در آزمایشگاه نوآوری سعی بر این داریم که با تلاش مستمر و پیگیری مداوم در زمینه نمونه سازی سریع و به طور خاص پرینترهای سه بعدی کارهای نوینی انجام دهیم و در این زمینه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در کشور شناخته شویم.


پاسخی بگذارید