“اینوکیدز” یکی از زیربرندهای اینولبز، در حقیقت جاییست که  چاپ سه بعدی و آزادی عمل در ساخت با قدرت بی انتهای تخیل کودکان و نوجوانان در هم آمیخته می شود. اینوکیدز عبارتست از یک سری محتوی هدفمند و مدون از قبیل انواع طرح درس، پروژه های دانش آموزی، مسابقات و … که در کنار سخت افزارهای جدید و نوین می تواند به هوشمندسازی حقیقی مدارس و امر آموزش بیانجامد.

Untitled 1 - در باره Innokids

در اینوکیدز هر محتوی آموزشی در قالب یکی از طرح های کلی زیر خواهد بود:

  1. اینوبساز:

اینوبساز در حقیقت یک پروژه مدون و ساختاریافته است که اولا یک هدف آموزشی خاص را دنبال می کند، ثانیا ابتدا و انتها و روش انجام کاملا مشخص و سیر منظمی دارد و ثالثا حتما قبلا توسط ایجادکننده آن الزاما ساخته شده و مستند شده است. لذا پروژه های اینوبساز به هیچ وجه انتزاعی و یا غیر عملی نبوده و حداقل یکبار ساخته شده و تست شده اند.

  • کلاسینو:

کلاسینو یک طرح درس خلاق و نوین با محوریت استفاده از فناوری های جدید نظیر پرینتر سه بعدی و وکیوم فرمر می باشد. این طرح درس ها با مشارکت معلمین پرتلاش و مبتکری که به جامعه اینولبز پیوسته اند و با ما همکاری دارند نگاشته شده و با سایر معلمین به اشتراک گذاشته می شوند.

d9232a2a c1d7 11e6 8728 207aa32e9ca3 - در باره Innokids
  • مینوسابقه:

مینوسابقه، یک مسابقه بزرگ خلاقیت محور میان دانش آموزان هدف در اینوکیدز می باشد. معمولا طراحی و ساخت و ایده پردازی سه رکن اصلی اینوسابقه ها هستند.


1 دیدگاه

Sayyed Mohammad Ahmadzadeh

Sayyed Mohammad Ahmadzadeh · سپتامبر 19, 2019 در 5:29 ب.ظ

اینو کیدز هم اکنون در مدارس اسما در حال اجرا است

پاسخی بگذارید